Tieniaca technika

Rolovacie sieťky

Rolovacia sieťka bola vyvinutá tak, aby uspokojila narastajúce požiadavky trhu, plne sa prispôsobuje zmenám a inteligentným riešeniam, tým pádom zohľadňuje pomer ceny a hodnoty výrobku.

AL/ PVC

Rolovacia sieťka v sebe zahàòa vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Rolovacia sieťka je vyrobená z kvalitného materiálu a vlastnosti, vďaka ktorým je iná, ako ostatné výrobky: extrudovaný farebný hliník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC, ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožòujú, aby rolovacia sieťka ani odstupom času nestrácala na svojej kvalite a stala sa odolnou voči času. Ku všetkým modelom sú k dispozícii doplnky potrebné k ich zostaveniu. Rolovacie sieťky predávame v 6-metrových kusoch, s bubnom, namontovanou oskou, sieťkou a spodnou lištou. 


Práve to umožňuje zhotovenie na mieru len tromi rezmi pri optimálnej spotrebe materiálu a pri minimálnom množstve odpadu. Zároveň sa stávajú prehľadnejšími aj skladové zásoby. Rolovaciu sieťku taktiež dodávame aj vo vopred zhotovených mierach s potrebnými doplnkami.Ku všetkým modelom sú k dispozícii doplnky potrebné k ich zostaveniu.

Rolovacie sieťky predávame v 6-metrových kusoch, s bubnom, namontovanou oskou, sieťkou a spodnou lištou. Práve to umožòuje zhotovenie na mieru len tromi rezmi pri optimálnej spotrebe materiálu a pri minimálnom množstve odpadu. Zároveň sa stávajú prehľadnejšími aj skladové zásoby. Rolovaciu sieťku taktiež dodávame aj vo vopred zhotovených mierach s potrebnými doplnkami.